Masáže Praha 5 - Radotín

Masáže Benice

Masáže BeniceVážení klienti,
rádi bychom Vám nejprve poděkovali za Vaši přízeň. Mnoho z Vás našich služeb využívá pravidelně, čehož si nesmírně vážíme.

Těm, kteří nás zatím nevyužili, bychom se rádi představili. Jsme maséři, kteří poskytují profesionální masáže přímo u klientů v Praze Benice.

Masérka Zuzana Vopálková

Specializací masérky Zuzany jsou sportovní a relaxační masáže. Můžete si k ní přijít odpočinout například při indické masáži hlavy, masáži horkými mušlemi, či Havajské masáži "Lomi Lomi".

Zdravotní masér terapeut Petr Vopálka

Petr je masér pro zdravotnická zařízení a masér terapeut - rád Vám pomůže v případě mnoha zdravotních problémů. V jeho nabídce naleznete například Bowenovu techniku, terapeutickou masáž, či hloubkovou masáž "Deep tissue massage".

Nabízené masáže poskytujeme pro děti i dospělé.

Těšíme se na Vás!

Reference

Sportovní masáže - Luboš

Dobrý den,
včera jsem využil sportovní masáži od p. Vopálky v Radotíně. Věnuji se hodně běhání a nějak jsem si namohl stehenní svaly. Objednal jsem se tedy na masáž nohou. Na masáže občas chodím a musím konstatovat, že toto byla zatím moje nejlepší. I když jsem si vždy objednával masáž sportovní, bylo to vždy takové hlazení. Od p. Vopálky to byla masáž podle mých představ - ne bolestivá, ale intensivní a uvolňující. Cítil jsem se po ní skvěle. Určitě doporučím mému synovi a vnukům, kteří se také věnují běhání.
Ještě jednou děkuji za skvělou masáž a těším se brzy na viděnou, Luboš