Masáže Praha 5 - Radotín

Masáže Běchovice

Masáže BěchoviceVážení klienti,
rádi bychom Vám nejprve poděkovali za Vaši přízeň. Mnoho z Vás našich služeb využívá pravidelně, čehož si nesmírně vážíme.

Těm, kteří nás zatím nevyužili, bychom se rádi představili. Jsme maséři, kteří poskytují profesionální masáže přímo u klientů v Praze Běchovice.

Masérka Zuzana Vopálková

Specializací masérky Zuzany jsou sportovní a relaxační masáže. Můžete si k ní přijít odpočinout například při indické masáži hlavy, masáži horkými mušlemi, či Havajské masáži "Lomi Lomi".

Zdravotní masér terapeut Petr Vopálka

Petr je masér pro zdravotnická zařízení a masér terapeut - rád Vám pomůže v případě mnoha zdravotních problémů. V jeho nabídce naleznete například Bowenovu techniku, terapeutickou masáž, či hloubkovou masáž "Deep tissue massage".

Nabízené masáže poskytujeme pro děti i dospělé.

Těšíme se na Vás!

Reference

Zdravotní masáže - Stanislava

Dobrý den,
jsem z Radotína a hledala jsem někoho, kdo by mi pomohl s mými bolavými zády. Našla jsem Vaše stránky, které mne zaujaly a tak jsem se objednala. Byla jsem nadšena Vašim přístupem. Masáž jsem měla od Petra. Před masáží se mnou podrobně probral, co bych potřebovala, a navrhl a vysvětlil postup masáže. Domluvili jsme se na masáži terapeutické. Byla to pro mne novinka, nikdy jsem na ní nebyla. Je to předně tak, jak zde popisuje. Než aby masíroval, hledal místa, které mne bolela a ty uvolnil. Použil i masážní baňky a tejpy. U Petra jsem strávila necelou hodinku a odcházela jsem jak znovuzrozená. Mé záda jsem cítila absolutně uvolněná a hlavně bez bolestí. Jednoznačně doporučuji! Petr je opravdu profesionál a ví přesně, co dělá!
Mnohokrát děkuji, jsem Vám moc vděčná za Vaší pomoc!
Stáňa