Masáže Praha 5 - Radotín

Relaxační masáže

Přijďte si k nám odpočinout a odreagovat se od každodenních starostí a povinností. Jak z názvu vyplývá, relaxační masáže slouží především pro Vaší příjemnou relaxaci a navození psychické pohody. Budete od nás odcházet odpočatí s dobrým pocitem po těle a dobře naladěni.

Klasická relaxační masáž

Jedná se o masáž, kterou jistě většina z Vás zná. Používají se zde především jemné, pomalé a táhlé hmaty, které vás uvolní a navodí pocit klidu. Přestože jde o základní typ masáže, masáž má zpravidla tak uklidňující účinek, že klienti nám u ní často usínají. Budete odcházet odpočatí plní příjemných pocitů.

Indická masáž hlavy

Indická masáž hlavy

Tato masáž pochází z Indie, kde se nabízí běžně v kadeřnictví při stříhání. Je to příjemné chvilkové odreagování. Odstraňuje každodenní stres, bolesti hlavy a očí, napětí v ramenou, v krku a šíji, zlepšuje kvalitu vlasů. Navozuje pocit duševní pohody.

Masáž obličeje lávovými kameny

Tato masáž je do doplňkem třeba relaxační masáže, pro dokonalé uvolnění. Masáž je velice příjemná, odstraňuje napětí a stres, zabraňuje tvoření vrásek a omlazuje pokožku.

Havajská masáž "Lomi Lomi"

Tato masáž pochází z Havajských ostrovů, kde se předává z generace na generaci. Masáž je oblíbená pro umocňující pocit klidu a pohody. Odstraňuje napětí ve svalech, zvyšuje pohybové schopnosti, uvolňuje svalové spasmy a kloubní spojení, stimuluje krevní oběh a lymfatický systém.

Masáž horkými mušlemi

Masáž horkými mušlemi

Tato masáž pochází z tichomořských ostrovů Fidži, je velice oblíbená pro dokonalý odpočinek a prohřátí celého těla. Pomáhá odstraňovat svalové a energické bloky v těle, eliminuje stres, napětí a různé tělesné potíže a bolesti, stimuluje krevní oběh a lymfatický systém.

Zaujala Vás některá z uvedených masáží? Objednat se můžete na uvedeném kontaktu.