Masáže Praha 5 - Radotín

Reference

Zde naleznete reakce našich klientů, kteří využili těchto služeb před Vámi.

Sportovní masáže - Luboš

Dobrý den,
včera jsem využil sportovní masáži od p. Vopálky v Radotíně. Věnuji se hodně běhání a nějak jsem si namohl stehenní svaly. Objednal jsem se tedy na masáž nohou. Na masáže občas chodím a musím konstatovat, že toto byla zatím moje nejlepší. I když jsem si vždy objednával masáž sportovní, bylo to vždy takové hlazení. Od p. Vopálky to byla masáž podle mých představ - ne bolestivá, ale intensivní a uvolňující. Cítil jsem se po ní skvěle. Určitě doporučím mému synovi a vnukům, kteří se také věnují běhání.
Ještě jednou děkuji za skvělou masáž a těším se brzy na viděnou, Luboš

Zdravotní masáže - Stanislava

Dobrý den,
jsem z Radotína a hledala jsem někoho, kdo by mi pomohl s mými bolavými zády. Našla jsem Vaše stránky, které mne zaujaly a tak jsem se objednala. Byla jsem nadšena Vašim přístupem. Masáž jsem měla od Petra. Před masáží se mnou podrobně probral, co bych potřebovala, a navrhl a vysvětlil postup masáže. Domluvili jsme se na masáži terapeutické. Byla to pro mne novinka, nikdy jsem na ní nebyla. Je to předně tak, jak zde popisuje. Než aby masíroval, hledal místa, které mne bolela a ty uvolnil. Použil i masážní baňky a tejpy. U Petra jsem strávila necelou hodinku a odcházela jsem jak znovuzrozená. Mé záda jsem cítila absolutně uvolněná a hlavně bez bolestí. Jednoznačně doporučuji! Petr je opravdu profesionál a ví přesně, co dělá!
Mnohokrát děkuji, jsem Vám moc vděčná za Vaší pomoc!
Stáňa

Relaxační masáže - Kateřina

Dobrý den,
služeb paní Zuzany Vopálkové již ráda využívám řadu let. Vždy mi dopřála ten správný odpočinek při relaxačních masáží. Velká výhoda je ta, že dojíždí přímo za mnou domů! Přeji Vám, ať se Vám zde daří. Je fajn, že Vaše skvělé služby budou dostupné všem i v Radotíně.
Kateřina

Sportovní masáže - Vašek

Přeji hezký den,
na internetu jsem hledal nějaké dostupné masáže v Radotíně a našel jsem kontakt právě na Vás. Zaujalo mne, že dojíždíte domů. Objednal jsem si masérku Zuzanu a měl jsem zájem o sportovní masáž. Mohu jedině doporučit - masáž byla intensivní, přesně podle mých představ.
Přeji Vám mnoho spokojených klientů, jako jsem já, Vašek

Maséři Radotín

Masáže Praha Radotín