Masáže Praha 5 - Radotín

Reference

Dobrý den,
včera jsem byl na sportovní masáži u p. Vopálky v Radotíně. Věnuji se hodně běhání a nějak jsem si namohl stehenní svaly. Objednal jsem se tedy na masáž nohou. Na masáže občas chodím a musím konstatovat, že toto byla zatím moje nejlepší. I když jsem si vždy objednával masáž sportovní, bylo to vždy takové hlazení. Od p. Vopálky to byla masáž podle mých představ - ne bolestivá, ale intensivní a uvolňující. Cítil jsem se po ní skvěle. Určitě doporučím mému synovi a vnukům, kteří se také věnují běhání.
Ještě jednou děkuji za skvělou masáž a těším se brzy na viděnou, Luboš
Dobrý den,
jsem z Radotína a hledala jsem někoho, kdo by mi pomohl s mými bolavými zády. Našla jsem Vaše stránky, které mne zaujaly a tak jsem se objednala. Byla jsem nadšena Vašim přístupem. Masáž jsem měla od Petra. Před masáží se mnou podrobně probral, co bych potřebovala a navrhl a vysvětlil postup masáže. Domluvili jsme se na masáži terapeutické. Byla to pro mne novinka, nikdy jsem na ní nebyla. Je to předně tak, jak zde popisuje. Než aby masíroval, hledal místa, které mne bolela a ty uvolnil. Použil i masážní baňky a tejpy. U Petra jsem strávila necelou hodinku a odcházela jsem jak znovuzrozená. Mé záda jsem cítila absolutně uvolněná a hlavně bez bolestí. Jednoznačně doporučuji! Petr je opravdu profesionál a ví přesně, co dělá!
Mnohokrát děkuji, jsem Vám moc vděčná za Vaší pomoc!
Stáňa
Dobrý den,
služeb paní Zuzany Vopálkové již ráda využívám řadu let. Vždy mi dopřála ten správný odpočinek při relaxačních masáží. Do teď jezdila přímo ke mně domů, ovšem bydlím přímo v Radotíně a tak se těším, že budu moci navštívit i její novou provozovnu. Přeji Vám, ať se Vám zde daří. Je fajn, že Vaše skvělé služby budou dostupné všem i v Radotíně.
Kateřina
Přeji hezký den,
na internetu jsem našel, že dnes v Radotíně s masážemi začínáte. Byl jsem zvědavý a tak jsem se objednal k paní Vopálkové na sportovní masáž zad a nohou. Byl jsem mile překvapen. Prostředí nové, čisté, masérka sympatická, masáž intensivní, přesně podle mých představ. Mohu jedině doporučit.
Přeji Vám mnoho spokojených klientů, jako jsem já, Vašek